E Kool
Tunniplaan
Eksamikeskus
Tunniplaan muudatused
Innove

Toitlustamine

on .

toitlustamine

Toitlustamine novembris 2016. a:

       esimene toitlustamine on tasuta 1.-9. klasside õpilastele;

       teine toitlustamine on tasuline. 22 päeva x 0,78 € = 17,16 €.

Raha maksta ülekandega kuni 25.oktoobrini 2016.a Kohtla-Järve Maleva Põhikooli a/a EE701010552010854001 ja sularahas tuua kuni 25.oktoobrini 2016.a. Kes maksab ülekandega, palume kindlasti märkida õpilase ees- ja perekonnanimi, isikukood, klass ning kuu.

Kui makstakse hilisema kuupäevaga, siis raamatupidamine tagastab raha. Kui õpilane haigestub, tuleb sellest teatada klassijuhatajale või e-mailile  kjugsookla@gmail.com hommikul kella 9-ni, siis toimub lõunatoidult mahaarvestamine alates 2. päevast.

Aasta Õpetaja

on .

Juba kaheksandal oktoobril toimuva Aasta Õpetaja gala raames on käimas õpilastele mõeldud konkurss #lemmikõpetaja. Idee seisneb selles, et koolinoor postitab koos oma lemmikõpetajaga tehtud pildi sotsiaalmeediasse ja kirjutab selle alla põhjenduse, miks just tema õpetaja on eriline.

Kampaaniaga soovime tähelepanu juhtida kõikidele erakordsetele õpetajatele, neid tunnustada. Rahvusvahelisel õpetajate päeval, 5. oktoobril saavad kolm pilti loosi teel auhinnatud.

Annaksite väga suure panuse kampaania õnnestumisele, kui jagaksite ka oma kanalites Facebooki üritust, et see jõuaks rohkemate noorteni! Ürituse link (koos täpsema informatsiooniga): http://bit.ly/lemmikõps

kp

tagasikooli

hitsa

koolielu