E Kool
Innove

Для будущих первоклассников

on .

eelkoolПервое занятие для будущих первоклассников состоится 13 октября 2016 г. в 18.00:
• в кабинете 131 для класса языкового погружения
• в кабинете 415 для класса с русским языком обучения.

Eelkool eesti õppekeelega klassile on 13. oktoobril 2016. a kell 18.00 kab. 126

Aasta Õpetaja

on .

Juba kaheksandal oktoobril toimuva Aasta Õpetaja gala raames on käimas õpilastele mõeldud konkurss #lemmikõpetaja. Idee seisneb selles, et koolinoor postitab koos oma lemmikõpetajaga tehtud pildi sotsiaalmeediasse ja kirjutab selle alla põhjenduse, miks just tema õpetaja on eriline.

Kampaaniaga soovime tähelepanu juhtida kõikidele erakordsetele õpetajatele, neid tunnustada. Rahvusvahelisel õpetajate päeval, 5. oktoobril saavad kolm pilti loosi teel auhinnatud.

Annaksite väga suure panuse kampaania õnnestumisele, kui jagaksite ka oma kanalites Facebooki üritust, et see jõuaks rohkemate noorteni! Ürituse link (koos täpsema informatsiooniga): http://bit.ly/lemmikõps

Toitlustamine

toitlustamineOktoober:

Pikapäevarühma söök (teine toitlustamine) - 14 x 0,78 € = 10,92 €
Ei söö (teine toitlustamine) 05.10., 21.10.2016.a

NB! Hommikusöök tasuta 1.-9.klassini
Hommikusöögid alates 02.09.2016

Ülekandega raha maksta kuni 25.septembrini 2016.a Kohtla-Järve Maleva Põhikooli a/a EE701010552010854001 ja sularahas tuua kuni 25.septembrini 2016.a. Kes maksab ülekandega, palun kindlasti märkida lapse nimi ja perekonnanimi, isikukood ja klass ning kuu.

Kui makstakse hilisema kuupäevaga, siis raamatupidamine tagastab raha. Kui laps haigestub, tuleb sellest teatada klassijuhatajale või e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hommikul kella 9-ni, siis toimub lõuna toidult mahaarvestamine alates 2.päevast.

kp

tagasikooli