Õpetajad

on .

Nimi

Õppeaine

Abolinš, Birute

vene keel, kirjandus

Adamson, Eva

klassiõpetaja 2b, 5b, 9b

East, Niina

klassiõpetaja 2c, 5c vene keel, kirjandus, matemaatika

Gusseva, Leena

tööõpetus, kunst

Hiiesalu, Asta

eesti keel ja kirjandus, klassijuhataja 8ab

Hmeljova, Jelena

inglise keel

Kalmus, Erika

klassiõpetaja 1b, 4d, 6B, eesti keel

Kester, Georg

kehaline kasvatus

Knyazeva, Galina

matemaatika

Kolossovskaja, Nelli

klassijuhataja 6e, tugiõpetaja

Komissarova, Julia

eesti keel teise keelena, klassijuhataja 7e

Koprinen, Svetlana

kehaline kasvatus

Kossjuk, Tatjana

direktori asetäitja õppe-kasvatustöö alal

Kostina, Jevgenia

klassiõpetaja 1c, 4e, vene keel

Kumpin, Ülle

direktor

Lensu, Helle

klassiõpetaja 2d

Leppik, Larissa

bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus

Mark, Niina

vene keel, kirjandus

Mitrofanova, Tatjana

kehaline kasvatus, huvijuht, klassijuhataja 8c

Müllerbeck, Meeli

kunst

Mussatova, Natalja

klassiõpetaja 5e

Neostus, Tatjana

PPR

Novikova, Jelena

klassiõpetaja 3c, vene keel, kirjandus

Olimpova, Veera

matemaatika, klassijuhataja 6c

Orlenko, Olga

eesti keel teise keelena,
klassijuhataja 9e

Pereverzeva, Natalja

inglise keel, saksa keel

Petropavlova, Nadežda

muusika, huvijuht

Pihu, Piret

ajalugu, klassijuhataja 7ab, 9a

Piir, Krista

loodusõpetus, bioloogia, keemia, geograafia

Primak, Mihhail

tööõpetus

Prits, Ingrid

logopeed

Raigla, Anne

klassiõpetaja 1d, 3a

Rybalkina, Svetlana

vene keel, kirjandus

Rodionova, Ljudmila

muusika

Rõõmus, Katrin

kehaline kasvatus

Rozanova, Irina

inglise keel, klassijuhataja 6ad

Sakharuk, Olga

eesti keel teise keelena

Seemann, Juta

sotsiaaltöötaja, klassijuhataja 9c

Shakhray, Raisa

geograafia, loodusõpetus

Smirnova, Julia

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunst

Soosaar, Anna

keemia, inimeseõpetus, loodusõpetus, iformaatika, füüsika, klassijuhataja 8e

Tiits, Ljudmila

inglise keel

Treilmann, Ester

klassiõpetaja 3b, 5ad, tööõpetus, kunstiõpetus

Vaht, Sirje

klassiõpetaja 4a, muusika

Vasilieva, Liudmila

klassiõpetaja 3e, vene keel, kirjandus

Võsu, Sirle

klassiõpetaja 4b

Zabelina, Nadezhda

klassiõpetaja 4c

Zaprudskaya, Liudmila

PPR

Žuravljova, Ljudmila

füüsika, loodusõpetus, matemaatika, informaatika, klassijuhataja 7c